ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

12.04.2021 | 11:42

Студентам та аспірантам вищих навчальних закладів усіх спеціальностей.

Продовжено прийом заявок на участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського, Героя України, Героя Небесної Сотні.

Мета конкурсу: активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України, популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану, стимулювати й підтримувати талановиту молодь, залучати її до вивчення та дослідження Революції Гідності.

До участі у конкурсі запрошують студентів 2-6 курсів та аспірантів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей.

Теми конкурсних робіт:

• соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;
  • соціологія та історія Революції Гідності;
  • Революція Гідності у контексті міжнародної політики;
  • регіональні особливості протестів Революції Гідності;
  • дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;
  • повсякденне життя та побут Майдану;
  • пропагування й інформаційна політика як інструмент протестного руху;
  • мистецтво та творчість Майдану;
  • Революція Гідності в контексті інших протестних рухів: України та світу;
  • дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, активістів і волонтерів Майдану;
  • політика пам’яті й комеморативні практики Майдану;
  • інше.

Детальніше у Положенні про конкурс: https://bit.ly/3p8YWdU

Переможці Конкурсу отримають грошові призи:

• ІІІ місце – 4 000 грн;
  • ІІ місце – 7 000 грн;
  • І місце – 15 000 грн.

Терміни проведення Конкурсу

Перший етап:

Приймання заявок на участь у ІІІ Конкурсі триватиме до 16 травня 2021 року. Подати заявку можна за посиланням https://cutt.ly/AgCnGac.

Заявка має містити тему дослідження, анотацію, інформацію про автора.

Журі розглядає подані заявки з анотаціями; за результатами оцінювання Журі Оргкомітет надсилає заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі до 30 травня 2021 року.

Другий етап:

Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну наукову роботу (див. додаток 1) на електронну адресу konkurs.maidanmuseum@gmail.com до 10 вересня 2021 року включно.

Журі оцінюють отримані роботи та визначають переможців до 1 жовтня.

Оголошення переможців Конкурсу – у період 4–16 жовтня 2021 року. Для вручення нагород переможців буде запрошено до Києва, де відбудеться публічна презентацій їх робіт і нагородження.

Результати обох етапів Конкурсу повідомляються учасникам листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації, узагальнений підсумок розміщується на сайті www.maidanmuseum.org.

Організатори: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та громадська організація “Родина Героїв “Небесної Сотні”.

Конкурс реалізовується в межах проєкту “Відзнаки Героїв”. Детальніша інформація про конкурс на Facebook-сторінці “Відзнака Сергія Кемського”.

Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану. Народився 1981 року в Керчі, мешкав у м. Коростень Житомирської області. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського університету імені І. Франка. Був співробітником Інституту політичних та економічних ризиків і перспектив, писав статті для “Української правди”, газети “День” та інших видань. Виступав за  впровадження системи прямої демократії, кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги у суспільстві, контролю за політиками та боротьби з корупцією; громадський активіст, учасник кампанії “Проти міліцейського свавілля”.