Студенти групи КМА-11 взяли участь у Конкурсі професійних читців імені Івана Франка

17.05.2017 | 20:12

15 -16 травня 2017 року у київському Будинку актора відбувся Конкурс професійних читців імені Івана Франка.

Львівський університет представляли студенти групи КМА-11: Юлія Оліяр,  Остап Слобода та Анастасія Картава.

“Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів”- процитував слова Франка голова журі конкурсу, н.а. України Богдан Струтинський і зазначив: «Цей конкурс покликаний утверджувати національну гідність кожного українця через слово, через думку великого Франка”.

Конкурс професійних читців ім. Івана Франка був заснований НСТДУ до 150-річного ювілею від дня народження поета. Конкурс ставить на меті популяризацію творчості Івана Франка, заохочення акторів, студентів мистецьких вузів України до сценічної інтерпретації літературної спадщини Івана Франка, сприяння росту професійної майстерності, усвідомлення молоддю глибин національної ідеї.

Джерело 1  і  2