Студенти груп КМА та КМЛ-11 переглянули прем’єрний показ фільму з аудіодискрипцією “Владика Андрей”

27.10.2023 | 00:14

19 жовтня студенти КМА-11 та КМЛ-11 кафедри театрознавства та акторської майстерності з ініціативи старшого викладача кафедри музикознавства та хорового співу Мельничук Оксани Йосипівни відвідали прем’єрний показ фільму з аудіодискрипцією, який продемонстровано для інклюзивної аудиторії зрячих та незрячих осіб. Це був завершальний захід проекту «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого було адаптовано для незрячих та людей з вадами зору 3 художні фільми, 640 книг шрифтом Брайля, 3 аудіокниги. Проєкт був реалізований ГО Львівського осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» та її виконавчим директором, кандидатом історичних наук Оксаною Потимко за підтримки Українського культурного фонду. Студенти мали змогу опанувати новий для них метод – аудіодискрипцією – голосовим описом того, що відбувається на екрані і робить кіно доступним для людей з порушенням зору, та познайомитися з автором і коментатором фільму, заслуженим артистом України, учасником вокальної формації «Пікардійська терція» Ярославом Нудиком.