Студентка групи КМД-31 Анастасія Щирба – організатор мистецького заходу до Дня св.Миколая

21.12.2020 | 13:48
Студентка групи КМД-31 Анстасія Щирба — організатор мистецького заходу у рідному селі  Суховоля Городоцького району Львівської області, 18 грудня 2020 р. на парафії УГКЦ апостола Івана Богослова відбулася вистава, присвячена Дню Святого Миколая. В організації дійства активну участь брала студентка спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності” групи КМД-31 Львівського національного університету імені Івана Франка Щирба Анастасія. Вона зробила постановку танцювальних номерів, подавала свої ідеї щодо декорацій, костюмів, сценарію та підібрала музичний супровід вистави. А. Щирба проводила репетиції з учасниками вистави, консультувала їх, здійснювала загальну організацію заходу, чим підтвердила високий рівень своїх менеджерських компетенцій, комунікаційних навичок і теоретичних знань.
детальніше…                                     відеоматеріал