Руслан Юрійович Кундис – лауреат обласної премії за значні досягнення у галузі науки

12.11.2019 | 14:05

За матеріалом Прес-центру

11 листопада 2019 року в приміщенні Будинку вчених відомим і молодим науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Відомим ученим і знаним фахівцям премію присудили за досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а молодим ученим – за наукові здобутки та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших досліджень. Цьогоріч серед нагороджених – 22-є досвідчених та молодих вчених ЛНУ ім. Івана Франка.

Цьгоріч високої відзнаки удостоєний кандидат мистецтвознавства, асистент кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв

Кундис Руслан Юрійович!

Вітаємо !