Розпочала свою роботу Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

27.03.2019 | 20:50

27 березня 2019 року почала свою роботу Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція

ПЛАН-КАЛЕНДАР
Четвертої Всеукраїнської науково-практичної конференції

27 березня 2019 року
(вул. Вахнянина, 29, ЦТДЮГ, кіноконцертний-концертний зал)

11:30 – Реєстрація учасників пленарного засідання (вул. Вахнянина, 29, ЦТДЮГ, фойє концертного залу)
12:00–16:00 – пленарне засідання (вул. Вахнянина, 29, ЦТДЮГ, концертний зал)
16:00–18:00 – концертна програма «У справах учнів!!! Сонце сходить!!!» Мистецький вечір присвячений пам’яті провідному діячу хореографічного мистецтва України, хореографу, балетмейстеру-постановнику, педагогу кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Едуарду Бутинцю (вул. Вахнянина, 29, ЦТДЮГ, концертний зал)

28 березня 2019 року
(вул. Стефаника, 16а, концертно-балетний зал № 1 кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка).
10:00–16:00 – Практична частина (відкриті уроки, майстер класи, показові виступи, практичні заняття)
16:30–17:00 – Круглий стіл (підведення підсумків конференції)

Чудовим концертом вшановано пам’ять хореографа, колеги, педагога- доцента кафедри режисури і хореографії ЛНУ імені Івана Франка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України – ЕДУАРДА БУТИНЦЯ!!!
Неймовірно поетична подія конференції!

Oksana Lan