Програми внутрішньої академічної мобільності у Львівському університеті імені Івана Франка в дії.

27.05.2022 | 20:55

В рамках програми внутрішньої академічної мобільності у Львівському національному університеті імені Івана Франка надають освітні послуги здобувачам спеціальності 024 Хореографія Бердянського державного педагогічного університету, який розташований на тимчасово окупованій території України (Наказ № О-22 від 17 березня 2022 року «Про організацію надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги, зарахованих в рамках внутрішньої академічної мобільності»).

27.05.2022 року відбувся захист курсових робіт студентів ІІ курсу « Історія хореографічного мистецтва» та ІІІ курс «Теорія та методика викладання хореографічних дисциплін» на спільній робочій комісії із захисту курсових робіт БДПУ кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін та ЛНУ ім. Івана Франка кафедри режисури та хореографії.

Вітаємо студентів із захистом. І бажаємо успішної здачі екзаменів

Все буде Україна!!!

Героям Слава!!