Програма обміну студентами та аспірантами з Альбертським університетом (м. Едмонтон, Канада)

04.03.2017 | 08:09

Альбертський університет (заснований в 1908 році), входить у першу п’ятірку провідних науково-дослідницьких університетів Канади. У 2003 році був підписаний меморандум про співпрацю між Альбертським університетом і Львівським національним університетом імені Івана Франка, а 2006 року була укладена відповідна угода про обміни студентами, викладачами та науковцями.

Стипендії ім. Богдана і Наталії Ґолемби Альбертського університету надаються через Канадський інститут українських студій (КІУС) студентам та аспірантам ЛНУ ім. Франка, які навчаються на юридичному та гуманітарних факультетах. Рішення про надання стипендій конкретним особам приймає стипендійна комісія КІУСу Альбертського університету, про що вона офіційно повідомляє ЛНУ.

СТИПЕНДІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ     ●СТИПЕНДІЯ ДЛЯ АСПІРАНТІВ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Відповідно до умов стипендії студенти І курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет

3. Юридичний факультет

4. Факультет журналістики

5. Факультет іноземних мов

6. Факультет міжнародних відносин

7. Факультет педагогічної освіти

8. Факультет культури і мистецтв

9. Філологічний факультет

10. Філософський факультет

мають можливість навчатися в Альбертському університеті впродовж 4 місяців у першому семестрі 2017/2018 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів з середнім балом успішності не нижче 4,5 за п’ятибальною шкалою оцінювання;

– володіти англійською або французькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на переліт за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 31 березня 2017 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму: Application for Visiting Graduate Student. Прохання ознайомитися з переліком спеціальностей та курсів в Альбертському університеті.

● резюме/СV (формат Europass);

● фотокопію закордонного паспорту;

● довідку про навчання в ЛНУ;

● виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті або у Відділі міжнародних зв’язків;

● офіційний сертифікат про підтвердження знання англійської або французької мови не нижче рівня В2 (TOEFL, IELTS, DELF/DALF тощо).

● рекомендаційний лист від професора відповідної кафедри або іншого науково-педагогічного працівника факультету;

● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Зразки оформлення допоміжних документів: http://international.lnu.edu.ua/outgoing-mobility/main-documents/transcripts/

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронні скриньки: ifnul.international@gmail.com та international@lnu.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Альбертський університет: https://uofa.ualberta.ca/faculties-and-programs

ДЛЯ АСПІРАНТІВ

Відповідно до умов стипендії аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет

3. Юридичний факультет

4. Факультет журналістики

5. Факультет іноземних мов

6. Факультет міжнародних відносин

7. Факультет педагогічної освіти

8. Факультет культури і мистецтв

9. Філологічний факультет

10. Філософський факультет

мають можливість пройти стажування в Альбертському університеті упродовж 4 місяців у першому семестрі 2017/2018 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути аспірантом (кою) стаціонарної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;

– володіти англійською або французькою мовою нижче рівня В2.

● резюме/СV (формат Europass);

● фотокопію закордонного паспорту;

● довідку про навчання в аспірантурі в ЛНУ;

● оригінал та завірений переклад англійською мовою дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів (див. зразки);

● два рекомендаційні листи (один від наукового керівника аспіранта, інший від професора відповідної кафедри або іншого науково-педагогічного працівника факультету);

● план стажування/план науково-дослідного проекту на період стажування (максимальний обсяг – 2 сторінки формату А4). Прохання ознайомитися з переліком спеціальностей в Альбертському університеті.

За матеріалами international.lnu.edu.ua