Профорієнтаційна зустріч з учнівською молоддю м.Радехова

28.02.2020 | 16:31

28 лютого 2020 року в актовому залі Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 10-11 класів цього ж закладу освіти, а також із учнями Загальноосвітньої школи № 2 м. Радехова, Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №3.

Абітурієнтам було представлено різні аспекти навчального, наукового, міжнародного, культурно-мистецького і спортивного життя викладачів ті  студентів Університету. Про особливості освітніх програм геологічного факультету розповів декан М.М.Павлунь; факультету електроніки та комп’ютерних технологій – декан Ю.М.Фургала; факультету культури і мистецтв – декан Р.О.Крохмальний; філологічного факультету – декан С.М.Пилипчук, факультету педагогічної освіти – заступник декана Л.С. Нос. Основні етапи і кроки вступної траєкторії для абітурієнтів 2020 року пояснив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії С.П.Шевчук. Зустріч завершилася традиційним профорієнтаційним діалогом.

Світлина від Roman Krokhmalnyi.