Про зауваження та пропозиції до Колективного договору

04.11.2020 | 12:29

Пропонуємо матеріал  Профспілки Львівського університету

3 листопада 2020 року відбулося перше онлайн-засідання комісії з підготовки Колективного договору Львівського національного університету імені Івана Франка на 2020-2024 роки. Зважаючи на карантинні обмеження, комісія працюватиме у дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».
➡️Комісія працюватиме щовівторка та щочетверга о 12.00 год. за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams». Наступне засідання відбудеться у вівторок, 10 листопада 2020 року.
➡️Якщо у Вас є зауваження чи пропозиції до Колективного договору, просимо подавати їх на електронну адресу ppop.lnu@gmail.com.
➡️Якщо Ви бажаєте взяти участь у засіданні, просимо надіслати на згадану скриньку адресу своєї корпоративної пошти.
Детальніше за посиланням ⬇️