Про результати конкурсу студентських наукових (магістерських) робіт спеціальність 024 Хореографія (2019)

15.02.2020 | 11:49

Оголошення результатів конкурсу студентських наукових (магістерських) робіт спеціальність 024 Хореографія (2019) в рамках роботи Студентського наукового гуртка започаткували серед студентів випускників.
3 місце – Науково популярний нарис Валентина Лукащова «Синтез виражально-зображальних властивостей tap dance і modern dance у експериментальній виставі “Макс і Ло”» (науковий керівник Плахотнюк Олександр Анатолійович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка).

2 місце – Науково популярний нарис Ксенії Мосєсової «Модерн-балет Оксани Лань “Акверіас”: концептуальний підхід у сучасній хореографії України», (науковий керівник Дем’янчук Андрій Львович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка).

1 місце – Науково-популярний нарис Дарини Тураш «Психофізичний апарат танцівника в процесі творення вистави “Кара”» (науковий керівник Луньо Петро Євгенович – кандидат філологічний наук, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка)

А також на конкурс були представлені роботи:
Скиби Юлії Юріївна «Інваріантність перформативного хореографічного мистецтва у перформанс-балеті «APOSTERIORI»» ( 4 місце)
Цяпути Марії Федорівни «Сенс життя та проблематика послуху у танцювальній виставі «Три сини» за мотивами арабської народної хореографії» (5 місце).

LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University

Світлина від LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University.