Про прийом заяв у магістратуру

07.08.2020 | 13:43

Шановні друзі!

У понеділок 10.08.2020 р. розпочинаємо прийом заяв абітурієнтів для вступу на ОР Магістр спеціальностей:

• 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
  • 025 Музичне мистецтво.

Прийом заяв – до   21 серпня 2020 року   у корпусі по вул.Валовій, 18 (ауд.ім.Леся Курбаса) у робочі дні  – з 10.00 до 17.00.

Перелік документів:

• фотокартки 3х4 см. – 4 шт.
  • оригінал і копія документа про освіту (диплом)
  • оригінал і копія додатка  документа про освіту (додаток до диплома)
  • копія документа, що посвідчує особу (паспорта) і пред’явити його оригінал. (якщо паспорт виготовлено як ID-картка, необхідно додати довідку про місце реєстрації абітурієнта).
  • копія довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ІПН) та пред’явити його оригінал.
  • копія документа, що засвідчує відношення до військового обов’язку  та пред’явити його оригінал (за наявності)

Зверніть увагу, що аудиторний розклад буде повідомлено при поданні документів!

Розклад проведення вступних іспитів на старші курси

—————————————————————————————-

Принагідно нагадуємо, що до 22.08.2020 р. триває прийом е-заяв для вступників ОР Магістр спеціальностей:

• 024 Хореографія
  • 026 Сценічне мистецтво (Акторське мистецтво драматичного театру і кіно)
  • 026 Сценічне мистецтво (Театрознавство)
  • 028 Менеджмент соціокультурної діяльності
  • 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Як подати електронну заяву

Розклад проведення вступних іспитів на старші курси

Вартість навчання студентів Львівського національного університету імені Івана Франка І-го року денної та заочної форм здобуття освіти за освітнім рівнем „Магістр” на 2020-2021 н.р.

Вступ до магістратури