Про мистецький вечір «Про тебе мрію…»

08.12.2019 | 23:47
4 грудня 2019 р. у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (просп. Шевченка, 13) відбувся мистецький вечір «Про тебе мрію…», присвячений 110-річчю від дня народження відомого українського композитора, донедавна нашого сучасника, Анатолія Кос-Анатольського. У програмі вечора, на запрошення дирекції бібліотеки, брали участь студенти кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка Анастасія Шевчук, Василина Богуславська, Вікторія Задерецька, Віра Шалай, Марта Пакош, Назар Костур, Олеся Іваняк, Ольга Лис, Роксолана Івасютин, Христина Рачкевич, магістр Христина Рябінець, а також викладачі кафедри Ольга Гриб, Євгенія Скрипченко-Карпінська, Наталія Юзюк, Олег Довгаль. У їх виконанні прозвучали чудові твори незабутнього композитора, який колись часто приходив у стіни нашого навчального закладу для зустрічі з новими поколіннями молодих музикантів, також багато наших викладачів були у свій час його вихованцями.
Н.Юзюк