Про дедлайн подачі документів на два конкурси програми Еразмус+

06.04.2021 | 11:56
Шановні студенти та аспіранти!
Нагадуємо, що в найближчий час маємо дедлайн подачі документів на два конкурси програми Еразмус+: КА 1 – Навчальна кредитна мобільність:
● Яґеллонський університет (м. Краків) – (Deadline – 12 квітня 2021 року для студентів)
● Віденський університет (м. Відень) – (Deadline – 16 квітня 2021 року для студентів та аспірантів)
Просимо завчасно (хоча б за 3 дні до завершення конкурсу) надсилати Ваші виписки з оцінками з кожного предмету (Transcript of Records) у Відділ міжнародних зв’язків, щоб наша команда мала змогу вчасно їх завірити та надіслати Вам для подальшого опрацювання документів. Крім того, Ви також можете завірити виписку з оцінками в деканаті – просимо узгоджувати це у дистанційному форматі.
May be an illustration