Поема Перформанс “Курбас”

19.05.2021 | 18:51

На зображенні може бути: текст

Понеділок, 24 травня 2021 р. о о 19:00

Вистава-перформанс ”Курбас” за мотивами поеми Івана Світличного ”Курбас” — присвячена всім українцям, які загинули на засланні.
У 1923 році в СРСР вперше організували “виправно-трудову” установу – Соловецький табір особливого призначення. Протягом багатьох років більшовики катували та розстрілювали в’язнів Соловецького табору в урочищі Сандармох у Карелії. Саме там було вистріляно цвіт української інтелігенції – кілька десятків науковців та біля трьох десятків письменників, серед яких були Лесь Курбас, Микола Куліш, Микола Зеров та ін.
Театр поезії, переплетений з фізичним театром відкриває містичний погляд до людської душі на засланні. Виставу підготували Анастасія Торос, режисерка, педагог та перформерка, випускниця Празької Академії мистецтв з молодими студентами-акторами театрального факультету Львівського університету імені Івана Франка.
Діють
Андріяна БУФАН
Марина МАЗУР
Юлія ОЛІЯР
Андрій СИНИШИН
Музичний супровід Максим РИМАР
Режисер Анастасія ТОРОС
Куратор групи КМА-11(м) Юрій ЧЕКОВ
Подія відбудеться у Львівському Академічному театрі ім. Леся Курбаса
24 травня
Через карантин кількість місць обмежена, тому вистава буде відбуватися о 19.00 та о 20.00
Тривалість 30 хв.
ВХІД 50 грн.
Всім зацікавленим надішлемо в приватні повідомлення деталі місця та часу.
Чекаємо на вас!