Перший факультетський турнір з міні-футболу

24.03.2015 | 20:04

15 березня 2015 року у спорткомплексі Університету відбувся перший в історії факультету культури і мистецтв турнір з міні-футболу, що носив символічну назву “Як митці у футбол грали”. Участь взяли команди напрямів факультету: «акторська майстерність», «музичне мистецтво» та «хореографія».

Футболісти трьох команд відчайдушно боролися за кубок і за медалі різного ґатунку. Після турніру, один із його організаторів, Голова Студентської ради факультету Христина Новосад відзначила: «Але важливо не це. Головне, що ми започаткували спортивну історію факультету! Наші студенти брали та братимуть участь у загальноуніверситетських змаганнях, але турнірів суто факультетського рівня до цього часу ще не було!»

Перемогу в дружній боротьбі впевнено здобула команда музикантів у складі: Бар Олексій, Сеник Володимир, Гоба Іван, Гладкий Михайло.  Вітаємо переможців!

Фото Дани Пономаренко