«Озеленення України»

28.02.2020 | 00:52

Студенти Львівського Університету долучається до масштабного проєкту ?????????????????????????????Львівщина стає частиною всеукраїнського проекту з озеленення України.

? Коротко про задум.
21 березня 2020 року в рамках нашого еко-проекту «Озеленення України» ми плануємо висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу (24 години) і тим самим встановити рекорд України.
До того ж висадження 1 000 000 дерев в Україні – це і частина глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу.
Давайте посадимо дерева разом!??????
Світлина від Профком студентів LNU.
Підготували для Вас 6 форм участі. Ви можете взяти участь у висадженні дерев як:
Учасник (приймає активну участь у висаджені дерев на локаціях виділених нами)
Волонтер (приймаєте активну участь у висадженні дерев на локаціях: місця висадження та контакти координаторів ми надамо);
Співорганізатор (організуєте акцію в своєму регіоні, або на локаціях: звичайно, з нашою допомогою);
Партнер (забезпечуєте організаційну, матеріально-технічну базу, купуєте дерева: деталі при спілкуванні);
Інформаційний партнер (висвітлюєте інформаційні приводи проекту на своїх ресурсах: умови співпраці та прес-кіт за нами);
Еко-Амбасадор (Ви можете самостійно висадити понад 200 000 дерев за час акції: деталі при спілкуванні).

Оберіть найбільш бажаний для Вас формат участі та заповніть Анкету учасника https://docs.google.com/…/1k7Yr0FbGELzH-ykzJdSB1j…/viewform…

Обов’язково вказуйте робочі email-адресу та контактний телефон.
Ми спілкуватимемося з Вами, ділитимемося інформацією та анонсами в основному через email, при крайній потребі – телефоном!
Людський ресурс проекту обмежений, тому просимо не зловживати наданими каналами зворотної комунікації!

#ОзелененняУкраїни #1000000за24 #GreeningUA #ОзелененняЛьвівщини #добродій

Профком студентів LNU