02.06.2022 | 21:41

Опубліковано збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Музичне мистецтво та виховання: міжкультурні зв’язки України та Польщі».

Музичне мистецтво та виховання: міжкультурні зв’язки України та Польщі (електронне видання) : збірник тез Міжнародної науково-практичної студентської конференції, (Львів, 20 травня 2022 року). Львів : ЛНУ ім. І. Франка, 120 с.

Наукові тези доповідей Міжнародної науково-практичної студентської конференції, що була проведена у співпраці кафедри музичного мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка та Інститутом музики колегіуму гуманістичних наук Жешувського університету.

Тематика доповідей охоплює широкий спектр досліджень, науковий аналіз і методичне обґрунтування обраних тем: від філософії музики – до проблем музичного навчання та виховання.