Онлайновий тренінг «Профілактика стресу та професійного вигорання бібліотекарів»

10.02.2021 | 16:02

Шановні колеги!

Залишилось декілька місць на участь в онлайновому тренінгу «Профілактика стресу та професійного вигорання бібліотекарів», що відбудеться 25 лютого 2021 р. онлайн на платформі Zoom.

Тренерка: Тамара Грубі, кандидат психологічних наук, психотерапевт, кар’єрний коуч, тренер, доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час тренінгу будуть розглянуті такі питання:
• сутність професійного стресу;
• основні підходи до професійного вигорання;
• структура професійного вигорання;
• симптоми професійного стресу та вигорання;
• діагностика професійного стресу та вигорання;
• професійне вигорання в організації та його наслідки;
• психологічні чинники професійного стресу та професійного вигорання;
• основні прийоми зниження рівня стресу;
• профілактика професійного вигорання.

На тренінгу ви ознайомитесь з сутністю професійного стресу та вигорання, технологією профілактики професійного вигорання на рівні особистості, а також навчитеся:
• аналізувати власний рівень вираженості структурних компонентів професійного вигорання;
• виокремлювати власні чинники, що впливають на виникнення стресу та професійного вигорання;
• аналізувати основні прийоми зниження рівня стресу

Онлайновий тренінг відбудеться 25 лютого 2021 р. з 10:00 до 13:00. Тривалість: 180 хв.
Участь у тренінгу за попереднім записом. Максимальна кількість учасників за реєстрацією – 90 осіб, тому запрошуємо до участі дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційних партнерів Асоціації. При наборі групи форма закривається.

Українська бібліотечна асоціація