Онлайн-діалог з абітурієнтами

05.10.2017 | 20:40

5  жовтня 2017 року на факультеті культури і мистецтв було організовано онлайн-діалог з абітурієнтами-учнями Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради  та Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області. У профорієнтаційному діалозі онлайн взяли участь: декан факультету культури і мистецтв Р.О.Крохмальний, декан  факультету педагогічної освіти Д.Д.Герцюк і заступник декана факультету культури і мистецтв Г.Л.Бень. Представники факультетів розповіли учням про мотиваційні особливості вибору спеціальностей, майбутньої професії, перспективи навчання і працевлаштування. Абітурієнти зацікавилися проблемними питаннями підготовки до вступної кампанії.  Окремо було порушено питання співпраці факультетів Університету  і загальноосвітніх навчальних закладів.