07.02.2020 | 08:44

2 частина результатів конкурсу. Завершуючи 2019 рік професорсько-викладацький склад та магістранти кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках роботи Студентського наукового гуртка започаткували конкурс студентських наукових (магістерських) робіт спеціальність 024 Хореографія серед студентів випускників. Переможці мають можливість опублікувати свої напрацювання. Отож, розпочинаємо презентацію результатів даного конкурсу, а головне видань.
Науково популярний нарис Ксенії Мосєсової «Модерн-балет Оксани Лань “Акверіас”: концептуальний підхід у сучасній хореографії України» (науковий керівник Дем’янчук Андрій Львович – кандидат мистецтвознавства) – це магістерський дослідницький науково-творчий проект, один з переможців конкурсу студентських наукових робіт 2019 року. Цей конкурс проведений у межах діяльності Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії за ініціативи доцента, кандидата мистецтвознавства О. Плахотнюка. 07.02.2020 року