Науково-популярні нариси студентів-хореографів

05.02.2020 | 18:58

Завершуючи 2019 рік викладачі та магістранти кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках роботи Студентського наукового гуртка започаткували конкурс студентських наукових (магістерських) робіт спеціальність 024 Хореографія серед студентів-випускників. Переможці мають можливість опублікувати свої напрацювання. Отож, розпочинаємо презентацію результатів даного конкурсу, а головне видань.
Науково популярний нарис Валентина Лукашова «Синтез виражально-зображальних властивостей tap dance і modern dance у експериментальній виставі “Макс і Ло”» (науковий керівник Плахотнюк Олександр Анатолійович – кандидат мистецтвознавства, доцент) – це магістерський дослідницький науково-творчий проект, один з переможців конкурсу студентських наукових робіт 2019 року. Цей конкурс проведений у межах діяльності Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії за ініціативи доцента, кандидата мистецтвознавства О. Плахотнюка.

Світлина від LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University.LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University