Викладачі та студенти кафедри музичного мистецтва провели зустріч зі стейкхолдерами

22.05.2020 | 10:38

Кафедра музичного мистецтва має укладені договори про співпрацю з школами міста,  гімназіями, ліцеями. В процесі методичних семінарів, наукових конференцій, обговорень результатів звітностей, державних та семестрових виступів беруть участь викладачі та вчителі цих організацій. Ці пропозиції беруть за основу при перегляді і внесенні необхідних змін в ОП Середня освіта (Музичне мистецтво).

Проведено ряд засідань кафедри онлайн за участю студентів та стейкхолдерів, а саме з вчителями Кузьменко Н. Я. (ЗОШ №77), Гулей Л. П., Лазуркевич О. С. (Ліцей Сихівський). На порядок денний була винесена проблема оновлення ОП Середня освіта (Музичне мистецтво ) та зміст дисциплін навчального плану. Заслухано та прийнято до уваги пропозиції щодо змін у відповідних документах щодо організації навчального процесу (протоколи засідання кафедри №7 від 10 березня 2020 р. та №9 від 21 травня).