Нарада щодо менеджменту якості освіти на факультеті культури і мистецтв

18.02.2021 | 10:54

18 лютого 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо менеджменту якості освіти на факультеті культури і мистецтв. Розпочала нараду керівник ЦЗЯО доц.Іваночко І.Б., зокрема, Ірина Богданівна  акцентувала увагу присутніх на важливості онлайн-зустрічі щодо організації  опитування учасників освітнього процесу.

Оксана Філюк – керівник відділу менеджменту якості освіти ЦЗЯО – розповіла про анкети, опитування, інтерпретацію результатів, повідомила про перспективи роботи відділу, графіки опитувань студентів та викладачів.

Організація якісного опитування, – не просто фідбек від викладачів, студентів, – що саме хочуть дізнатися  гаранти ОП, кафедри – але й дієвий інструмент вдосконалення ОП. Учасники наради обговорили особливості відповідних процедур на факультеті мистецького спрямування і висловили побажання щодо змісту, форми і термінів опитування.