Львівський університет поглиблює співпрацю з мистецькими освітніми та науковими установами

20.02.2020 | 15:44

За повідомленням ПРЕС-ЦЕНТРУ:

Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна академія мистецтв України, Західний регіональний науково-мистецький центр НАМ України, Львівська національна академія мистецтв та Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка започаткували багатосторонню співпрацю.

Відповідний меморандум про порозуміння підписали очільники установ. 19 лютого 2020 року свої підписи під документом поставили Ректор Львівського університету Володимир Мельник, Президент Національної академії мистецтв Андрій Чебикін і керівник Західного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України Андрій Бокотей. Згідно із текстом меморандуму, сторони, «зважаючи на необхідність консолідації зусиль для спільних наукових досліджень і підготовки фахівців вищої кваліфікації» домовилися поглиблювати співпрацю, разом організовувати наукові форуми, конференції, семінари та заходи, спрямовані на розвиток українського культурного, освітнього й наукового середовища.

Також меморандум передбачає створення Наукового часопису «Мистецтво і культура». Під час зустрічі Володимира Мельника, Андрія Чебикіна та Андрія Бокотея йшлося про головні організаційні аспекти започаткування такого видання, його концепцію та структуру.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що збагачення культурної сфери нашої держави – один із пріоритетних аспектів діяльності Львівського університету, а тому консолідація зусиль наукових інституцій є важливим кроком до інтенсифікації наукових досліджень та упровадження культурних новацій в гуманітарне середовище України.