КУЛЬТУРА ЯК ФЕНОМЕН ЛЮДСЬКОГО ДУХУ (БАГАТОГРАННІСТЬ І НАУКОВЕ ОСМИСЛЕННЯ)

25.09.2019 | 21:40

Шановні колеги!

Курсанти, студенти,

аспіранти та ад’юнкти!

Запрошуємо Вас 21‒22 листопада 2019 року взяти участь у

V Міжнародній науковій конференції курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів

Культура як феномен людського духу (багатогранність і наукове осмислення)

Конференція відбудеться на базі Львівського державного університету  безпеки життєдіяльності

(м. Львів, вул. Клепарівська, 35).

Мови конференції: українська, польська, англійська.

Орієнтовна тематика секцій:

1. Соціокультурний вимір науки.
  2. Соціально-психологічні чинники культу-ротворення.
  3. Інформаційно-комунікаційні технології як новітня форма існування культури.
  4. Етичне й естетичне в культурі.
  5. Релігія як сфера культури.
  6. Українська культурно-національна скла-дова світової цивілізації.
  7. Мова й культура – головні ідентифікатори нації (до 250 річниці від Дня народження Івана Котляревського).

Тому, хто бажає взяти участь у конференції, потрібно заповнити заявку і надіслати її електронною поштою разом із тезами доповіді до 21 жовтня 2019 р. Тези доповідей, надіслані вчасно й оформлені відповідно до поданих вимог, будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції.

Контактний e-mail:  ukr.ldubgd@gmail.com

(з позначкою  «Конференція 2019»).

УВАГА! Наполегливо просимо надсилати свої матеріали ВЧАСНО! Тези, надіслані пізніше від встановленого терміну, не прийматимемо!

Просимо наукових керівників звернути увагу на самостійність наукового мислення учасників, застерігаємо від плагіату та реферативної компіляції Інтернет-матеріалів!

Матеріали конференції будуть опубліковані без додаткового редагування, тому за порушення правописних норм та змістові помилки в друкованих авторських матеріалах оргкомітет не відповідає.

Оргкомітет залишає за собою право ухвалювати рішення щодо публікації тез доповідей!

Запрошення-на-конференцію-ЛДУБЖД