Концертна програма “Спомин серця”

11.11.2018 | 08:25

17 листопада 2018 року о 18:00. Концертна програма “Спомин серця”

Мистецький вечір присвячений пам’яті провідному діячу хореографічного мистецтва України, хореографу, балетмейстеру-постановнику, художньому керівнику Народного ансамблю пісні і танцю “Черемош” Львівського національного університету імені Івана Франка Василю Піпашу. За участі провідних хореографічних колективів Львова та України. За підтримки: професора кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка, народного артиста України Олега Петрика, директора ЦТДЮГ, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка Олега Кузика. Координатор проекту: художній керівник ансамблю українського та народного танцю Українського балетного театру “Прем’єра”, викладач кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка Надія Кіптілова  (+38-067-143-27-71)

Місце проведення конкурсу:  Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. м. Львів, вул. Вахнянина, 29 Вхід вільний

Організатори: факультет культури і мистецтв кафедра режисури та хореографії, ансамбль українського та народного танцю Українського балетного театру “Прем’єра” та Центр творчості дітей та юнацтва Галичини