Конкурс на здобуття премії імені Богдана Хмельницького

24.06.2017 | 14:34

Шановні колеги!

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2008 року № 873 «Про премію імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики в творах літератури та мистецтва» та положення про премію імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 18 травня 2015 року № 217, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 04 червня 2015 року за № 655/271000 (зі змінами), у Міністерстві оборони України оголошено конкурс на здобуття премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.

Зазначена премія присуджується, зокрема, й за твори театрального мистецтва.

Враховуючи зазначене, Департаментом військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України проводиться робота щодо популяризації премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики в творах літератури та мистецтва.

З метою залучення представників театрального мистецтва України до активної участі у військово-патріотичному вихованні молоді та подання нових оригінальних творів на конкурс щодо здобуття премії Богдана Хмельницького в 2017 році запрошуємо Вас присилати твори на конкурс за адресою: м. Київ-32 бульвар Т. Шевченка 50-52, к.223, та Е-mail: info@nstdu.com.ua

Інформаційно-довідковий матеріал додаємо:

Премія Премія 2