Конкурс щодо отримання стипендій для стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) в рамках програми Erasmus+

28.10.2020 | 13:02
ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Конкурс на отримання стипендій на стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) в рамках програми Erasmus+
Deadline – 13 листопада 2020 року (загальноукраїнський конкурс)
Відповідно до умов проекту викладачі ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках упродовж 5 днів у другому семестрі 2020/2021 н.р. (березень-червень 2021 року).
УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2020-2021 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем(кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або грецькою мовою не нижче рівня B2.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.