«Хореографічна культура – мистецькі виміри» – 2018. ‒ Вип. 6.

23.06.2018 | 09:37

Вийшов друком збірник «Хореографічна культура – мистецькі виміри» – 2018. ‒ Вип. 6.
Наукові статті та тези доповідей за матеріалами щорічної наукової конференції молодих учених, аспірантів, магістрантів та студентів, яку проводить кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, секція «Хореографічне мистецтво (Хореологія)».
У збірнику висвітлено ключові положення формування хорології в Україні та світі, питання історії, теоретичної спадщини хореографічного мистецтва, методики викладання хореографічних дисциплін, аспекти формування арт-терапії засобами хореографічного мистецтва.
Видання адресоване фахівцям у галузі культури і мистецтва, науковцям, викладачам, аспірантам, студентам закладів вищої освіти та фахівцям хореографічного мистецтва.

LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University