Другий день Всеукраїнського семінару-практикуму «Інноваційні технології в сучасному освітньому просторі»

25.11.2021 | 07:21

24.11.2021 року у співпраці кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка та циклової комісії музики та хореографії КЗЛОР “Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. М. Шашкевича” пройшов другий день Всеукраїнського семінару-практикуму «Інноваційні технології в сучасному освітньому просторі»

Під час онлайн конференції секції “Музичне мистецтво”

“Активне сприймання музики засобами коригувальних технологій».

Спікери заходу ознайомили слухачів з практичним використанням інноваційних технологій музичного виховання та навчання та проаналізували особливості організації музичної діяльності дітей з особливими освітніми потребами.

Модератором заходу була:

– викладач-методист Комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича” Чижевська Ольга Юріївна