Доцент Оксана Богданівна Лань – переможець Програми ЛМР «Успішний педагог»!

27.12.2016 | 17:43

Вітаємо доцента кафедри режисури та хореографії Оксану Богданівну Лань із перемогою у Програмі ЛМР “Успішний педагог” 2016 року!

Другий рік поспіль Львівська міська рада реалізує у навчальних закладах міста Програму «Успішний педагог» – це програма підтримки успішних і талановитих педагогічних працівників.

У 2016 році до участі у Програмі від претендентів було отримано 127 заявок, а саме: 26 від педагогічних працівників садків, 98 шкіл та 3 позашкільних закладів.

Премію отримали 69 педагогів-переможців Програми «Успішний педагог», серед переможців є і доцент кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка Оксана Богданівна Лань – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова.

ВІТАЄМО !!!

За матеріалами  gazeta.lviv.ua