Доцент кафедри музикознавства та хорового мистецтва виступив доповідачем у семінарському занятті для викладачів мистецьких шкіл Харківщини

18.04.2024 | 23:28

17 квітня 2024 року доцент кафедри музикознавства та хорового мистецтва ЧУЧМАН Василь Мар’янович виступив як доповідач у семінарському занятті викладачів вокально-хорових дисциплін мистецьких шкіл Харківської області та м. Харкова. Зараз, коли Харків і Харківщина особливо тяжко потерпають від атак ворога, українські захисники, рятувальники, енергетики та всі наші люди роблять неможливе. У надзвичайно важких умовах, попри регулярні обстріли та перебої з електропостачанням, викладачі-хормейстери знаходять можливість вийти на онлайн-зустріч, щоб обговорювати питання формування і розвитку вокально-хорових навичок у дитячому хорі, адже навчання дітей хоровому співу є не лише важливим компонентом їхнього музичного розвитку, але й невід’ємною складовою формування їхньої особистості як людини та громадянина. У цей важкий час хоровий спів нагадує нам про нашу ідентичність, підтримує силу духа, а в звучанні дитячих голосів засвідчує нашу незламність і лунає як молитва.