Оголошення результатів Всеукраїнського Конкурсу-захисту студентських наукових робіт із спеціальності 026 “Сценічне мистецтво”

30.04.2024 | 18:30

Завершення Всеукраїнського конкурсу-захисту

студентських наукових робіт зі “Сценічного мистецтва”

Всеукраїнський конкурс-захист студентських наукових робіт зі “Сценічного мистецтва” у 2023/2024 навчальному році, який уже втретє проходив на базі Кафедри театрознавства та акторської майстерності Факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, завершився підсумковою науково-практичною конференцією 18 квітня 2024 р. (онлайн), на якій конкурсанти мали можливість в усній формі представляти свої наукові напрацювання.

Галузева конкурсна комісія з викладачів Львівського університету та колег із Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Київського національного університету культури і мистецтв, Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка – на підставі анонімного рецензування, аналізу письмових наукових робіт учасників конкурсу-захисту та оцінки їхнього виступу на підсумковій конференції – вибудувала такий рейтинг конкурсантів (протокол від 21 квітня 2024 р.):

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

УЧАСНИКІВ ІІ ТУРУ

Всеукраїнського конкурсузахисту студентських наукових робіт

зі спеціальності «Сценічне мистецтво» у 2023/2024 навчальному році

на базі Львівського національного університету імені Івана Франка

Прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта Назва наукової роботи ЗВО Псевдонім, яким підписано роботу

К-сть балів

(макс. 200)

Результати перевірки на плагіат
1 Тюпін Гліб Геннадійович Вплив філософії та естетики японського театру но дзеамі мотокійо на театральну методику Єжи Ґротовського Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого Магнум опус 196,8 1,86%

2 Середа Валерія Русланівна Принципи формування зорового образу вистави у роботах учнів Данила Лідера Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого Сценографічна лабораторія

193,6 5,47%

3 Іванес Анастасія Основні характеристики творчого почерку Артема Вусика:  режисера, педагога, організатора Львівський національний університет  ім. І. Франка Театральний експеримент

192,6 2,92%

4 Кривоніс Анна Олександрівна Творча діяльність актора і режисера Бориса Балабана Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського Івон Крос

192,2 10,5%

5 Ждан Дарія Сергіївна Роль режисерської діяльності Януарія Бортника у становленні українського театру першої третини хх століття Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського Лаура/Дорофі 191,5 11,5%

6 Шолох Максим Геннадійович Тенденції розвитку французького сценічного мистецтва другої половини ХХ ст. Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка Жоель Помра

190,7 2,17%

7 Гарапа Богдана Вікторія Богданівна Творче становлення актора Миколи Берези Львівський національний університет  ім. І. Франка Анонім1503

189 7,85%

8 Король Христина Світозарівна Авторська модель театру і роль актора у ній (На прикладі творчої діяльності актора  Володимира Губанова) Львівський національний університет  ім. І. Франка Мисливець 175,6 3,2%

9 Борозняк Анна Дмитрівна Особливості становлення професії актора музично-драматичного театру Харківська державна академія культури

Акторська професія 169 9,13%

Усіх учасників було допущено до участі

у підсумковій науково-практичній конференції

18 квітня 2024 р., організованій на факультеті культури і мистецтв

Львівського національного університету імені Івана Франка

(у режимі онлайн)

Незабаром з’явиться наказ Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка про затвердження результатів другого етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі “Сценічного мистецтва” у 2023/2024 навчальному році, але вже сьогодні ділимося рейтингом та анонсуємо церемонію нагородження дипломами переможців та лауреатів Конкурсу на 15 травня 2024 року!!! (тим конкурсантам, які не зможуть бути присутніми на церемонії, дипломи передамо пізніше)

Дякуємо колегам із університетів Києва, Харкова, Львова і Сум за підготовку конкурсантів та спільну роботу в журі конкурсу!

Сподіваємося, що у наступному навчальному 2024/2025 році – з Божою допомогою і зусиллями ЗСУ – зможемо провести Конкурс під мирним небом України, у ширшому масштабі, з безпосередньою участю конкурсантів у завершальній конференції у Львові!