До уваги вступників до аспірантури!

17.08.2020 | 10:33

Заяви про прийом до аспірантури із зазначеними нижче документами приймають

у відділі аспірантури та докторантури (кім. 210, вул. Університетська, 1)

з 10 серпня по 21 серпня щодня, крім суботи та неділі, з 900 до 1800.

Вступні випробування проводять з 31 серпня по 05 вересня.

Перелік необхідних документів:

1. Заява встановленого зразка (бланк) .
  2. Особовий листок з обліку кадрів ( бланк ) .
  3. Список опублікованих наукових праць (за наявності), завірений в деканаті, або реферат з обраної спеціальності. Реферат подають на кафедру в друкованому вигляді, а у відділ аспірантури та докторантури надіслати на електронну пошту: postgraduate.dep@lnu.edu.ua.
  4. Відгук майбутнього наукового керівника на наукові праці або рецензія майбутнього наукового керівника на реферат, з оцінкою.
  5. Засвідчені копії дипломів та додатків до дипломів (бакалавра і магістра/спеціаліста).
  6. Фотокартка розміром 3×4 см.
  7. Копії паспорта (стор. 1, 2, 11) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  8. Протокол співбесіди (бланк )  (подається у відділ аспірантури та докторантури після проходження співбесіди на кафедрі перед іспитом із спеціальності).

Наказ про затвердження плану прийому до аспірантури та докторантури за рахунок бюджетного фінансування на 2020 рік

Наказ про зміни у розкладі іспитів

Вартість навчання в аспірантурі та докторантурі у 2020 р.

Правила прийому до аспірантури та докторантури у 2020 році

Тимчасове положення про організацію освітнього процесу здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Положення про педагогічну практику аспірантів Львівського національного університету імені Івана Франка

Ліцензований обсяг