29.11.2022 | 02:21

Четверта всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку” відбулася 24-25 листопада 2022 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Упродовж двох днів було обговорено актуальні питання теорії і практики менеджменту соціокультурної діяльності.

Незважаючи на непрості умови, в яких проходила цьогорічна конференція, є відчуття, що вдалося створити платформу для висловлення і обміну ідеями всіх небайдужих до багатогранної проблематики актуальних питань соціокультурної діяльності.

Програма конференції

Фрагменти доповідей (відео змотував доц. Олександр Солдатенко)