Бірмінгемський університет заснував стипендію для вшанування пам’яті Майї Гарбузюк

31.01.2024 | 23:45

Шановні колеги франкового університету!

Бірмінгемський університет заснував стипендію для вшанування пам’яті докторки мистецтвознавства, професорки Майї Гарбузюк, деканки факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка 2021–2023 років та з метою зміцнення співпраці між Бірмінгемським університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка в галузях театрознавства та шекспірознавства.
Мета програми – стимулювати академічну співпрацю між викладачами та дослідниками Шекспірівського інституту, відділу драматичного і театрального мистецтва Бірмінгемського університету та Львівського національного університету імені І. Франка.
До участі в конкурсі запрошуються викладачі та наукові співробітники факультету культури і мистецтв, філологічного факультету, факультету іноземних мов, а також представники інших факультетів, які мають наукові здобутки зі шекспірознавства.

Для участі у проєкті працівникам Університету до 8 лютого 2024 року потрібно заповнити анкету: