“АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ, ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ТЕАТРУ В ДОСЛІДЖЕННЯХ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ”

21.01.2020 | 09:55

Четверта міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція “Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів та молодих учених” (1–4.04.2020, Львів, Україна)

Основні питання:

1. Дослідження історії театру та її реактуалізація у сьогоденні
  2. Сучасний театральний процес: помилки, досягнення, візії
  3. Культурно-суспільні процеси у світлі перформатики

У рамках програми – круглий стіл, присвячений проблемам сучасного театру, та участь у майстер-класах. А також – відвідування вистав львівських театрів, ознайомлення з актуальними мистецькими виставками у музеях та культурно-освітніх центрах, екскурсія “Львів – місто театрів”.

The fourth international scientific and practical student conference: “Current issues of theatre history, theory and practice in the students and young scientists’ research” (1–4.04.2020, Lviv, Ukraine)

Basic questions:

• Research into the history of theatre and its re-actualization in the present.
  • The modern theatrical process: mistakes, achievements, visions.
  • Cultural and social processes through the performative studies.

There are a discussion on the issues of contemporary theatre, workshops, attending performances of Lviv theatres and current art exibitions in museums in the program schedule. There is also the excursion – “Lviv – the city of theaters”.

Координатор і науковий керівник

конференції Роман ЛАВРЕНТІЙ