24 листопада 2022 року відбудеться науково-мистецький проект кафедри режисури та хореографії ” У пам’яті спадок …”

23.11.2022 | 10:31

24 листопада 2022 року у рамках науково-мистецького проекту кафедри режисури та хореографії “Визначні події та видатні постаті в українській хореографії ХХ століття: жива пам’ять” відбудеться камерний вечір ” У пам’яті спадок …” присвячений пам’яті провідного діяча хореографічного мистецтва України середини ХХ – початку ХХІ ст., артиста, балетмейстера-репетитора Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, балетмейстера Національного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», асистента кафедри диригування і співу Івано-Франківського університету ім. В. Стефаника, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, художнього керівника Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету імені Івана Франка – Піпаша Василя Онуфрійовича.

Куратори заходу Надія Кіптілова, Іванна Костур

Доєднуйтесь до заходу онлайн на нашому каналі YouTube https://youtube.com/channel/UCff3sEQwRMP1nA_0a_PAJ0Q.

У програмі передбачені виступи мистецьких колективів Львова,  області, а також ансамблю українського народного танцю “Прем’єра” кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка і народного ансамблю пісні і танцю “Черемош” центру культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка.