13 квітня 2022 р. відбудеться ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

10.04.2022 | 17:49

13 квітня 2022 р. відбудеться  ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, проводить ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів, магістрантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри» приурочену фестивалю науки в рамках проєкту «Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми “Мистецтво. Війна. Ми.”»

Враховуючи складний час оргкомітет ще приймає заявки для участи в конференції до 19:00 12 квітня 2022 року включно.

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM, в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Місце проведення: Кафедра режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка

Формат проведення: дистанційна Інтернет – конференція

Zoom:  https://us02web.zoom.us/j/81940772084?pwd=Znp0V0VPRWtoMSsvdTBRMmNFSVVoZz09

ідентифікатор  конференції:   819 4077 2084

Код доступу: 024

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей!!!

Все буде Україна!!!

Слава Україні!!!!