УЛИЧНИЙ Андрій Борисович

Посада: аспірант кафедри музикознавства та хорового мистецтва

Телефон (робочий): (032) 239-42-96

Електронна пошта: Andriy.Ulychnyy@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Творча діяльність українських скрипалів-виконавців

Становлення і розвиток скрипкової школи Галичини

Українське скрипкове мистецтво другої половини ХХ століття

Інтегративні процеси у соціокультурному просторі західної Європи кінця ХХ – початку ХХI століття

Біографія

У 2014 році закінчив Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької та отримав освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». Ступінь «бакалавра» здобув у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка, яку закінчив у 2018 році за спеціальністю «скрипка». Подальше навчання продовжив у Львівському національному університеті імені Івана Франка на кафедрі музичного мистецтва, де здобув ступінь «магістра».

За період навчання у музичній академії був учасником камерних ансамблів і квартетів, виступав як соліст у різноманітних проектах, серед яких: «І Міжнародний фестиваль органної та камерної музики у Львові», «LvivMozArt» та інші. Володар Диплома І ступеня XIV Молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда–2017» у складі камерного ансамблю. Від 2018 року є артистом Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Виступав як учасник струнного тріо на фестивалі «Віртуози 39. String Duo and Trio».

У 2020 році вступив до аспірантури Львівського національного  університету імені Івана Франка на  кафедру музикознавства та хорового мистецтва. Бере участь у конференціях, семінарах, вебінарах, тренінгах та майстер-класах, серед яких: «Емоційний інтелект учня XXI ст.: мистецтво, як впливовий фактор», серія майстер-класів Леопольда Ніколауса у рамках Міжнародної барокової музичної академії «Музика і діалог» (Україна, Німеччина, Білорусь) та інші.

Навчання в аспірантурі поєднує з педагогічною діяльністю – викладає теорію музики та скрипкову майстерність у міжнародній школі «Lycaeum Music» (Велика Британія).