Морозова Наталія Миколаївна

Посада: асистент кафедри музикознавства та хорового мистецтва

Телефон (робочий): (032) 239-42-96

Електронна пошта: nataliya.morozova@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Піаніст-концертместер диригентського класу та хорового колективу: проблеми, завдання, методи

Курси

Публікації

  • Один портрет з історії музичної культури Галичини;
  • Про фаховість у виконанні української музики: здобутки галицьких піаністів;
  • Зародження концертмейстерської спеціальності у вітчизняних музичних навчальних закладах;
  • Вивчення вокальних циклів М.Колесси у концертмейстерському класі;
  • Естетичні, виховні, професійні проблеми в роботі концертмейстера та шляхи їх подолання;
  • Виховний потенціал мистецтва – джерело освітніх інновації;
  • Аналіз і оцінка рівня роботи концертмейстера в класі хорового диригування та його праця над розвитком специфічних концертмейстерських навичок.

Біографія

Морозова Наталія Миколаївна

народилася у 1954 році. У 1975 р. з відзнакою закінчила Львівське державне музичне училище по спеціальності фортепіано. Після закінчення навчання її скеровано Міністерством освіти на роботу в школу мистецтв м. Новояворівська.

З 1977 по 1982 роки навчалася у Львівській державній консерваторії ім..М.В. Лисенка за спеціальністю фортепіано, присвоєно кваліфікацію викладача, концертмейстера.

З 1985 р. працює в стінах славетного музично-педагогічного училища імені Ф.Колесси, згодом у Педагогічному коледжі, нині – асистент кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

За результатами атестації у 1994 р.  присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», яку неодноразово підтверджувала (2000, 2005 рр.)

Наталія Миколаївна – провідний концертмейстер з великим досвідом роботи. Їй притаманні великий професіоналізм, висока сценічна культура, що дозволило за короткий час піднятися на найвищий щабель музиканта-професіонала. Вимоглива, доброзичлива, уважна, враховує особливості, характер та здібності кожного студента.  Вона є незмінними концертмейстером мішаного і жіночого хорів під керівництвом Камінської М.М. Разом провели десятки концертів на різних сценах міста Львова і за його межами. І завжди її талант як музиканта-концертмейстера було належно оцінено слухачами, керівництвом.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!