Новини

Оголошення про проведення Х Ювілейної міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення»

18.11.2019 | 15:28

Шановні колеги!
До уваги викладачів інформаційно-бібліотечних дисциплін закладів вищої освіти, керівників бібліотек, тренерів та координаторів регіональних тренінгових центрів ОУНБ, сучасних бібліотекарів – активістів УБА, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв оголошують про проведення Х Ювілейної міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення», що відбудеться 25 – 28 лютого 2020 р., вже традиційно, у смт. Славське Львівської області.
Серед основних питань конференції – розвиток бібліотечної освіти в контексті розвитку бібліотечної справи та міжнародних бібліотечних трендів;...

Читати »

Презентація програми Еразмус+ КА2: ПРОЕКТИ СПІВПРАЦІ, РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2020

18.11.2019 | 13:17

Шановні викладачі!
Запрошуємо взяти участь у Презентація програми Еразмус+ КА2: ПРОЕКТИ СПІВПРАЦІ, РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2020 !
відбудеться у вівторок 19 листопада о 12.00, ауд.220 вул.Укніверситетська,1
Детальніша інформація про захід за посиланням: https://www.facebook.com/events/1133231623537363/

Додатково повідомляємо Вам інформацію про інші відкриті грантові конкурси:
 

Програма House of Europe. Інфраструктурні проекти до 6000 євро. Кінцевий термін подачі: 28 листопада 2019 р., 15.00 Деталі: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/15
Гранти від Українського культурного фонду. Напрями : «Аналітика культури», «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти», «Інноваційний культурний продукт», «Інклюзивне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво», «Знакові події», «Мережі...

Читати »

В Університеті відбувся осінній День відкритих дверей

16.11.2019 | 23:55

За матеріалом Прес-центру Університету:
16 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася бажана й очікувана подія для усіх абітурієнтів – День відкритих дверей. Сотні школярів та батьків з’їхалися до Університету, аби ближче познайомитися з його структурою, отримати інформацію щодо вступної кампанії і відчути неповторну атмосферу нашої alma mater.
Відкрив захід актор і телеведучий, студент одразу двох факультетів Університету (факультету культури і мистецтв і журналістики) Олег Пригода, ознайомивши присутніх з програмою Дня відкритих дверей.
З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів...

Читати »