Студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво (театрознавство) відвідали м. Ужгород

18.04.2024 | 00:20

12 квітня студенти 1-5 курсів спеціальності 026 Сценічне мистецтво (театрознавство) та асистент кафедри театрознавства та акторської майстерності Христина Новосад-Лесюк відвідали м. Ужгород.

В рамках договору про співпрацю між навчальними закладами та академічну мобільність в Академії культури і мистецтв відбулася зустріч студентів-театрознавців з ЛНУ та акторів АКМ.

В Закарпатському академічному обласному театрі ляльок “Бавка” студенти переглянули виставу “У нашім раї на землі” за Т. Шевченком та взяли участь в обговоренні вистави за участю реж. Олександра Куцика.

В приміщенні Закарпатського музично-драматичного театру переглянули виставу Донецького обласного академічного драматичного театру (м. Маріуполь) “Декамерон” та взяли участь в обговоренні вистави за участю реж. Олега Мельничука.