Театрознавство

Шановні абітурієнти!

Як вступити на 1 курс ОР Бакалавр

ОП 026 “Сценічне мистецтво (театрознавство)” – єдина в Україні освітня програма з театрознавства, яка реалізується у стінах класичного Університету, а не мистецького вишу. Вона також наймолодша і тому — найдинамічніша в Україні.

Унікальність нашої ОП полягає також у тому, що високі академічні університетські стандарти викладання тут поєднуються із максимальним наближенням до сценічної практики — завдяки підписаним угодам про співпрацю поміж Університетом та провідними театральними колективами Львова наші студенти проходять навчальні практики, спілкуються із театральними діячами, долучаються до безпосереднього театрального процесу як учасники проєктів та волонтери, безкоштовно відвідують вистави.

Важливим фактором, що відрізняє нашу Освітню програму, є системні зв’язки із закордонними вищими навчальними закладами, зокрема, регулярні навчальні поїздки та стажування в університетах Вроцлава, Кракова, Варшави та ін.

Наші випускники про театрознавство:

На освітньому рівні “бакалавр” ми готуємо фахівців для професійної сфери театру, а саме:

  • проєктних менеджерів у сфері театру;
  • адміністративних і творчих працівників професійних театрів;
  • дослідників театру;
  • театральних педагогів;
  • театральних критиків;
  • драматургів.

 

Усі ці уміння об’єднані професією під назвою “театрознавець”.

Дослухаючись до вимог часу, цього року до освітньої програми “Сценічне мистецтво (театрознавство)” було уведено нові дисципліни, які допоможуть студентові максимально повно реалізувати свої таланти й уміння у театральній сфері, а також посилять його конкурентоспроможність на ринку праці: “Менеджмент у театрі”, “PR, реклама та брендинг у театрі”, “Основи драматургії”, “Драматургічна майстерність”.

Упродовж 4 років навчання студенти мають можливість спробувати себе у різних напрямках діяльності у сфері сценічного мистецтва: театрального менеджменту, театральної педагогіки, критики, дослідницької діяльності,  спробувати себе як драматурги. Наша мета — дати студентові максимальну кількість інструментів та відкрити широкий діапазон можливостей для того, щоб він/вона міг/могла знайти своє місце у сфері української культури та мистецтва.

Продовжити свою освіту ви зможете також у нас — на ОП 026 “Сценічне мистецтво (Театрознавство)” освітнього рівня “магістр”.