Звіт аспірантів кафедри музикознавства та хорового мистецва за 2019-2020 н. р.

03.06.2020 | 20:34

Відбувся Звіт аспірантів I-IV курсів кафедри музикознавства та хорового мистецва за 2019-2020 н. р. Про стан роботи над дисертаціями, різні форми апробації власних досліджень, публікації в Україні та за кордоном доповіли аспіранти першого курсу – Надія Лисевич, Ольга Лозинська (наук. кер. доц. О. Коломиєць), другого курсу – Наталія Ключинська (наук. кер. проф. Ю. Медведик), Богдан Булка (наук. кер. проф. О. Козаренко), третього курсу – Руслана Шевченко (наук. кер. доц. С. Салдан), Анна Немерко (наук. кер. проф. Ю. Медведик), Віктор Мішин (наук. кер. проф. О. Козаренко), четвертого курсу – Анастасія Патер, Тетяна Младенова (наук. кер. проф. О. Козаренко), Віктор Паламарчук, Ірина Казнох (наук. кер. проф. Ю. Медведик). Звіт засідчив, що всі аспіранти справляються з поставленими завданням, наполегливо працють над власними дослідженнями. Більшість аспірантів ІІІ – IV готові представити свої дисертації для попереднього захисту. З огляду на це, є підстави стверджувати, що відбір кандидатів для навчання в аспірантурі, починаючи з 2016 року, був і є кваліфікований та далекоглядний. Відтак – спільна робота аспірантів та їх наукових керівників плідна, що вкотре сьогодні засідчено під час звітів дисертантів, виступів наукових керівників та викладачів кафедри. Все це дозволяє сподіватися, що перші захисти аспірантів кафедри не за горами.

Jurij Medvedyk