Зустріч з учнями Рогатинської гімназії ім.Володимира Великого

09.11.2017 | 21:40

8 листопада 2017 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Рогатинську гімназію імені Володимира Великого на Івано-Франківщині.

Під час зустрічі зі школярами представники Університету розповіли про історію, перспективи і сучасні досягнення одного із найдавніших вищих навчальних закладів Східної Європи. Зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи Університету Ярослав Гарасим акцентував увагу на можливостях, які відкриває перед молоддю навчання у Львівському університеті.

Декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний представив учням презентацію про Університет, його історію та численні досягнення студентів і викладачів. Про особливості навчання на окремих спеціальностях розповіли декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан географічного факультету Володимир Біланюк, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, заступник декана факультету міжнародних відносин Михайло Микієвич, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук і декан юридичного факультету Володимир Бурдін.

Усі представники Університету акцентували увагу на пріоритетності здобуття освіти в Україні, перевагах навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка й особливостях навчального процесу.

Рогатинські школярі проявили щире зацікавлення перспективою продовження навчання у Львові і продемонстрували свою уважність та обізнаність із історією ЛНУ ім. Івана Франка, правильно відповівши на запитання представників Університету. Учні, які під час зустрічі довели свої знання та винахідливість отримали заохочувальні подарунки із символікою Львівського університету.