Зустріч з гімназистами

22.02.2018 | 23:11

22 лютого 2018 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія «Гроно» м. Львова.

Під час зустрічі зі школярами представники Університету розповіли про історію, перспективи і сучасні досягнення одного із найдавніших вищих навчальних закладів Східної Європи, а також наголосили на пріоритетності здобуття освіти в Україні та ознайомили присутніх із цьогорічними Правилами прийому.

Зокрема, про структуру Львівського університету і можливості які відкриває перед молоддю навчання у вищому навчальному закладі, розповіли проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний і декан біологічного факультету Ігор Хамар. Із особливостями цьогорічної вступної кампанії школярів ознайомив відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк.

Загалом усі представники Університету, звертаючись до учнів, наголошували на важливості відповідального вибору майбутнього фаху і необхідності старанно вчитися для того, щоб уже невдовзі отримати змогу стати частиною академічної громади Львівського національного університету імені Івана Франка.

Прес-центр

Світлини: Олега Вівчарика