Засідання Вченої ради факультету культури і мистецтв (2023-10-30)

28.10.2023 | 00:39

Шановні члени Вченої ради факультету культури і мистецтв!

Запрошуємо на засідання, яке відбудеться у понеділок, 30 жовтня 2023 р. о 14 год. за адресою: вул. Валова, 18, авдиторія ім. Леся Курбаса.

Порядок денний:

1. Про затвердження наукового звіту факультету культури і мистецтв за 2023 рік (доповідає заст. декана, доц. Г. Г. Біловус)
  2. Про актуальні питання навчального процесу (доповідає в.о. декана, доц. М. І. Циганик).
  3. Про переобрання голови Студентського наукового товариства.
  4. Про затвердження звітів практик другого (магістерського) рівня освіти (доповідають завідувачі кафедр).
  5.  Про графіки засідань Ради роботодавців факультету культури і мистецтв (доповідають завідувачі кафедр).
  6.  Про стан підготовки магістерських робіт (доп. зав. каф.)
  7. Різне:
    – Обговорення пропозицій кафедр щодо проведення міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій у 2024 році.
    – Затвердження плану видань наукової і навчально-методичної літератури факультету на 2024 р.
    – Обговорення тематики доповідей на Звітну наукову конференцію Університету за 2023 рік.

Особиста присутність усіх членів Вченої ради факультету обов’язкова!

До зустрічі!