Засідання Вченої ради факультету

17.04.2024 | 15:33

Шановні колеги!

Запрошуємо на засідання Вченої ради факультету о 13. 30, ауд. ім. Леся Курбаса.

Порядок денний:

1. Про зміни графіку освітнього процесу у 2024–2025 н. р. (доп. заст. декана, доц. Ферендович М. В.).
2. Про підсумки роботи над освітніми програмами, навчальними планами і робочими навч. планами (доп. заст. декана, доц. Ферендович М. В., завідувачі кафедр).
3. Про ДВВС для другого (магістерського) рівня освіти (доп. заст. декана, доц. Ферендович М. В.).
4. Про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії та ЕК ( доп. заст. декана, доц. Ферендович М. В., завідувачі кафедр).
5. Про особливості вступної кампанії 2024 р. (доп. в. о. декана, доц. Циганик М. І.).
6. Про профорієнтаційну роботу в умовах вступної кампанії (доп. в. о. декана, доц. Циганик М. І.).
7. Про рекомендацію до друку видань факультету (доп. заст. декана, доц. Біловус Г. Г.):
Просценіум № 1-2 2024 р.
8. Про перебіг виховної та волонтерської діяльності на факультеті (доп. в. о. декана, доц. Циганик М. І., заст. Бень Г. Л).

9. Різне:
– стажування